SesliChatAlem.Com Sesli Chat, Sesli Sohbet, Sesli Siteler SesliChatAlem.Com | SesliChat SesliSohbet Sesli Chat Alem

21 Ocak 2017

Sesli Sohbet

admin

YORUM YOK

Etiketler: sesli sohbet, sesli sohbet ailesi, sesli sohbet alem, seslisohbet, seslisohbetalem,

Sesli Sohbet

Merhabalar seslisohbet kullanıcıları: seslichatalem.com Sitemize hoşgeldiniz. Bugunki Makalemizin Başlığı Yukarda görmüş olduğunuz Gibi Sesli Sohbet Ailesi ile konular.

SesliSohbet: Siteleri arkadaşlar nedir? öncelikle bunu açıklamak istiyorum sizlere kısaca. sesli sohbet siteleri ve odaları ne işe yarar nasıl bizlere faydalı olabilir diye merak edenlere yönelik sesli sohbet başlıklı makalemize başlamadan önce Bilmelisinizki Gelicek önümüzdeki aylarda Türkiyenin Sesli Chat sitesi olarak akıllarda kalıcamızı umid ediyorum. En iyi sesli sohbet adresi olarak www.seslichatalem.com özgün davranışlı sohbet platformu sizlere kaliteli ve güvenli sohbet, chat odaları, içerisinde sohbet’e katılmanız konusunda önerilerde bulunuyor.

Sesli sohbet nedir?

Sesli sohbet: budur arkadaşlar uzak veya yakın ikili sohbetlerinizde yada toplu sesli sohbet etmenize yarayan iletişim agıdır. gurbetde olan sevdikleriniz ile yada başka şehirde yaşayan arkadaşlarınız ile bir web sitesi üzerinden anlık mesajlar gönderebilir hatda sesli görüntülü sohbetlerde edebilirsiniz.

Seslichatalem.com sitemiz çok foksiyonlu sohbet özellikleri’ne sahip yeni arkadaşlık kanalıdır.

Ücretsiz kameralı Sesli Sohbet: Tamamen bizlerin özgür iradesine kalmış sohbet odalarımızı sizler sevdikleriniz ile arkadaşlarınız ile doyasıya zaman geçirmeniz için ücretsiz olarak sunuyoruz. sitemize giriş yapmak çok kolay bunu iki adımla tamamlayabilirsin nasılmı? www.seslichatalem.com adresine gelerek ana sayfamızdaki Yep yeni arkadaşlıklar için tıkla hemen sohbet’e katıl resmine tıklayıp! karşımıza çıkan ilk

Yeniüyelik Üye Ol!
Üye girişi Nickini yaz

 

Misafir Girişi Nickini yaz

Resimde görmüş olduğunuz bölümlerde giriş şeçenekleri. Giriş yapmak istediginiz alanı seçip ve Giriş Butonuna basınız. karşımıza sohbet odaları resimleri çıkıcak ve activex plugin indir. yazısı (ACTİVEX İNDİR) dedikten sonra bilgisayarınıza kurun arkadaşlar 10 saniyelik bir işlem doğrultusunda sohbet odalarımız otomatik açılacakdır. açılmazsa F5 yapınız yani sayfanızı yenileyiniz. 1 kez indirmenizden sonra birdaha activex plugin eklentisini kurmanıza gerek yoktur! 1 defalık bir işlemdir.

Kameralı sohbet yapmam için ne gerekli?

Kameralı sohbetler etmek için bilgisayarınızda kamera olması gerekir ve ayarları yoksa sohbet odaları içerisinde kendi profil ismine tıklayıp kamera ses ayarı yapmanız ğerekebilir.

Misafirlerimiz: burayı iyi okuyunuz. sitemize ilk giriş yaptıktan itibaren misafirken sohbet odalarında neler sizin için açık ve kapalı kısaca anlatmak istiyorum. ilk giriş yaptıktan sonra sitemizde üyeler yada misafirler arasında mik alıp arkadaşlarınıza sevdiğiniz müzikleri onlara dinletebilir. yada Kendini kamerada gösterebilirsin.  Kişisel profil özelliklerini kullanmak istersen Flash nick Yazı Rengi gibi vs şeyler için üye olmanız gerekir.

Türkiyenin sesli sohbet sitesi www.seslichatalem.com iyi sohbetler diler.

Yorum Gönderme Formu

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>