SesliChatAlem.Com Sesli Chat, Sesli Sohbet, Sesli Siteler SesliChatAlem.Com | SesliChat SesliSohbet Sesli Chat Alem

05 Şubat 2017

Yardım

admin

YORUM YOK

Etiketler:

Yardım sayfasına Hoşgeldiniz.

SesliChatAlem.Com Sitemizin Destek sayfasıdır!

Öncelikle Merhaba arkadaşlar. burada sizlerin sitemizdeki ücretsiz sohbet odalarımıza giriş yapmanız ile ilğili bütün yardım ve destek konuları bulabiliceğiniz alan.

Üzerinde çalıştığımız sesli sohbet odalarına giriş resimleri ve hd kalite de video tanıtımları sizler için kısa bi sürede burada yayınlanacakdır. sitemize daha önce hiç giriş yapmayan bay yada bayan arkadaşlarımız için önceden hazırlanmış siteye giriş ile ilğili tanıtım videosunu izledikten sonra siteye nasıl giriş yapmanız konusunda kısa bir tanıtım ile kolayca ücretsiz seslichat sohbet odalarımıza erişim sağlayabilirsiniz.

Activex plugin nedir?

Arkadaşlar aktivex plugin sitemizde mikrofon ve kamera kullanımı için gerekli olan bir eklentidir. 10 sn lik bir kurulum doğrultusunda sitemizin sohbet odalarına kolayca giriş sağlayabilirsiniz. activex plugin vüris içermez tek bir defalık bir işlemdir bir sonraki sohbet odalarımıza giriş yaptıgınızda activex yüklemenize gerek yoktur eğer üye iseniz? üye adınız = ve Şifrenizi girdikten sonra otomatik olarak giriş sağlar. misafir iseniz kullanıcı adını yazdıktan sonra sohbet’e giriş butununa basarak sohbet odaları’na Bağlanabilirsiniz.

Siteye Giriş Yapamıyorum Yardım?

Siteye Giriş yapamıyorum diyenler için kısa bir videomuz vardır lütfen bu video izleyerek sitemize nasıl giriş yapmanız konusunda ögretim videomuzu dikkatlice izleyiniz.

Bunu’da yapamazsanız eğer sizi 2 ci kanala almak zorundayız. İşleme online olarak yardım etmekdeyiz. hiç bir şekilde kullanıcılar giriş yapamaz ise Skpye=derinmazi kullanıcı adını ekleyip bizden yardım isteyebilirsiniz. bunun ardından Team Wier uzaktan bağlantı ile pcnize bağlanıp sizi sohbet odalarına Giriş yapmanız için Destek sağlıyoruz. Her türlü yardımlarınız için bizlere yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Gönderme Formu

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>